image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi başvurusu yapacak başvuru sahiplerinin kesinlikle mülakata çağrılacağı gibi bir durum bulunmamaktadır.

Yatırımcılar için İngiltere Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin mülakata çağrılması şartı bulunmaz. Ancak vize başvurusunu değerlendiren İngiltere Konsolosluğu yetkililerinin gerekli gördüğü durumlarda mülakat yapılabilmektedir.

İlk kez vize başvurusu yapan kişilerin yanında daha önce İngiltere’ye gitmek üzere vize almış olan kişilere dahi mülakat talebi yapılabilmektedir. Çünkü bu durum kişinin başvuru yaptığı başvuru dosyası ile ilgilidir. Dosyanın eksiksiz ve hatasız olup olmadığı, gidiş amacının başvuru yapılan vize türüne uyup uymadığı gibi hususları değerlendiren vize memurları olumlu bir kanaate vardıkları takdirde vize vereceklerdir. Ancak bu başvuru dosyasında tam anlaşılmayan bilgi ve belgelerin olması, başvurunun ikna edici olmaması gibi durumlarda konsolosluk memurları başvuru sahiplerine görüşme talebinde bulunabilirler.

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek başvurularını gerçekleştirdikleri takdirde görüşmeye çağrılırlarsa sorulabilecek sorulara dair de detaylı bilgi alabilirler.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan İngiltere vizesi başvurularının dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize başvuruları olduğu gerçeği herkesçe bilinen bir husustur. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek ve maddi kayba uğramamak adına vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu bağlamda firmamız CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak olumlu sonuç alınması ihtimalini arttırabilmeyi sağlayacaktır.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1687 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Sıkça Sorulan Soruları