image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

İngiltere iş/çalışma vizesi türlerinden biri olan Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi başvurusu olumlu sonuçlanıp vize alan başvuru sahiplerinin İngiltere’de çalışma hakkı bulunmaktadır.

Yatırımcılar için İngiltere Vizesi, İngiltere’de yatırım yapmak isteyen AB veya İsviçre vatandaşlarının dışında kalan ülkelerin vatandaşlarının başvuru yapabileceği bir İngiltere iş/çalışma vizesidir. Bu kişiler vize alarak İngiltere’ye gittikleri takdirde İngiltere’de çalışma hakkı bulunmaktadır. Ancak Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi ile doktor, dişçi ve profesyonel sporcu olarak İngiltere’de çalışılamayacağı hususuna da dikkat edilmesi gerekmektedir.

Yatırımcılar için İngiltere Vizesi başvurusunun karmaşık olduğu bu İngiltere vizesine başvuru yapacak olan başvuru sahiplerince bilinmelidir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için eksiksiz ve hatasız bir dosya ile başvuru yapmak çeşitli kayıplara uğramamak adına oldukça önem taşır. Titizlikle hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapılmak isteniyorsa CSS Legal uzmanları ile iletişime geçilebilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1717 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Sıkça Sorulan Soruları