image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi başvurusu yapacak kişilerin geçerli bir başvuru yapabilmesi için yapması gereken işlemlerden biri başvuru formunu doğru belirleyebilmek ve eksiksiz doldurabilmektir.

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi’ne geçerli bir başvuru yapabilmek için başvuru sahiplerinin başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmesi gerekir. Geçerli başvuru yapabilmek için yapılması gereken işlemlerden biri ise başvuru formunu doğru belirleyebilmektir. Formu doğru belirleyebilmek için kişinin başvuru yapacağı vize türünün gidiş amacına göre doğru belirlenmiş olması gerekir. Vize türü ve ona bağlı olarak başvuru formunun da doğru belirlenmesinin ardından formun eksiksiz ve hatasız doldurulması da önem arz eder. Ayrıca formun herhangi bir yalan beyan da içermemesi gerekir. Çünkü vize başvurusunu değerlendiren vize memurları yalan bir bilgi/belge ile karşılaşırsa başvuru sahibini 10 yıla kadar İngiltere’ye girmekten men edebilecektir.

İngiltere vizesinin dünyada olumlu sonuç almanın en zor vize olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Ayrıca bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için doğru vize türüne başvuru yapmak çok önem taşır. Bu nedenle vize danışmanlığı almak doğru vize türüne başvuru yapılmasını ve dolayısıyla olumlu sonuç alınmasını sağlayacaktır. Danışmanlık almak üzere firmamız uzmanları ile iletişime geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1748 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Sıkça Sorulan Soruları