image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

İngiltere iş/çalışma vizesi türlerinden Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi’ne İngiltere'de yatırım yapmak isteyen kişiler İngiltere vizesi başvurusunda puan bazlı sistemden 75 puanı toplayabiliyorlarsa başvuru yapabilmektedir.

Yatırımcılar için İngiltere Vizesi, İngiltere’de yatırım yapmak ve ilerleyen süreçte İngiltere’ye yerleşmek isteyen yatırımcıların başvuru yapabildiği bir İngiltere vizesi türüdür. Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi başvurusu yapacak olan kişilerin asıl amacı İngiltere’ye yerleşmek ve İngiltere’ye yerleşmek suretiyle İngiltere içerisinde yatırımlarda bulunmak olmalıdır. Bu amacın dışında bir amaçla İngiltere’ye gidilecekse İngiltere iş/çalışma vizesi türlerinden biri veya İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yapılması gerekebilir. Taşıdığı şartlara ve gidiş amacına göre başvuru yapacağı vize türünü belirlemek isteyen başvuru sahiplerinin CSS Legal uzmanları ile irtibata geçmesi yararlı olacaktır.

İngiltere’ye herhangi bir amaçla gitmek üzere yapılacak olan vize başvuruları, olumlu sonuç almanın en zor başvurulardan olduğu herkesçe bilinmektedir. Bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda başvuru sahipleri firmamız CSS Legal uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yaptıklarında prosedürlere en uygun şekilde başvurularını gerçekleştirmiş olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1955 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Sıkça Sorulan Soruları