image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi ile bağımlı aile üyelerini yani eş/partner ve çocukları da İngiltere’ye getirebilmek mümkündür.

Yatırımcılar için İngiltere Vizesi, İngiltere’de yatırım yapmak ve ilerleyen zamanlarda İngiltere’ye yerleşmeyi planlayan yatırımcıların başvuru yapabileceği bir İngiltere vizesi türüdür. Bu vize türünde de tüm vizelerde olduğu üzere başvuru sahiplerinin yapabileceği ve yapamayacağı hususlar bulunmaktadır. Mesela Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi ile başvuru sahibinin bağımlılarını da İngiltere’ye getirebilme hakkı bulunmaktadır. Yani yatırımcı olarak İngiltere’ye gitmek üzere vize başvurusu yapmak isteyen kişiler eş/partner ve çocukları için de vize başvurusu yapabilecek ve eş ve çocuklarının da İngiltere’ye kendisi ile beraber gelmesini sağlayabilir. Bu kişi bağımlılarının kendisi ile birlikte başvuru yapmasını sağlayabileceği gibi kendisi İngiltere’ye gidip gerekli yatırımları yaptıktan sonra da bağımlılarının İngiltere vize başvurusu yapmasını sağlayabilecektir.

Yatırımcıların ve bağımlı aile üyelerinin yapacakları vize başvuruları oldukça karmaşık yapıdaki başvurulardır. Bu nedenle mutlaka titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda vize danışmanlığı almak hatasız başvuru yapmak ve bu sayede olumlu sonuç alabilmek için önem taşır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1908 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Yatırımcı Vizesi Sıkça Sorulan Soruları