image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvuruları dosyanın tamamlanması ve teslimi sonrasında başvuru yapılan tarihi izleyen yaklaşık 3 hafta yani 15 iş günü içerisinde sonuçlanmaktadır.

Mezun Girişimciler için İngiltere Vizesi sonucu, başvuru yapılan tarihten itibaren 3 hafta (15 iş günü) içerisinde belli olmaktadır. Türkiye’den yapılan başvurularda İngiltere vize başvuru dosyasının, belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, varsa gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, parmak izi randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezi’ne, İngiltere’den yapılan başvurularda ise biyometrik bilgilerin verilebildiği postanelerden birine başvuru yapıldıktan sonra başvuru sahibi başvuru sonucunu alabilmektedir. Bu sonuç; başvuru dosyasının şartları sağlaması, vize türünün gidiş amacına uyması, dosyanın ikna ediciliği gibi hususlara göre olumlu ya da olumsuz olacaktır.

Mezun girişimciler, başvurularını Türkiye’den yaparlarsa başvurularında Öncelikli Servis (Priority Service) kullanabilmekte ancak Ekstra Öncelikli Servis (Super Priority Service) hizmetinden faydalanamamaktadır. İngiltere’den yapılan başvurularda ise Premium Service hizmetinden yaralanarak başvurularını gerçekleştiremezler. Hızlandırılmış/acil başvurular hakkında detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile başvurularını gerçekleştirebilir ve bu konuda da detaylı bilgi alabilirler.

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi’ne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de olumlu sonuç alma ihtimalini oldukça arttıracaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1426 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci (Graduate Entrepreneur) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları