image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi Başvurularında Puan Bazlı Sistem Nedir?

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi puan bazlı sistemin uygulandığı İngiltere vizesi türlerinden biridir ve 75 puan sağlandığı takdirde bu başvuru olumlu sonuçlanabilmektedir.

Puan bazlı sistem, son yıllarda iş kurmak ve eğitim görme amaçlarıyla başvuru yapılabilen İngiltere vizesi türlerinin bazılarında uygulanmakta olan bir başvuru sistemidir. Bu başvuru sisteminde her vize türü için belirlenmiş olan puanı sağlayan başvuru sahipleri vizeye başvuru yapabilmekte ve olumu sonuç alabilmektedir. İngiltere Mezun Girişimci Vizesi de bu sistemin uygulandığı vize türlerinden biridir. Bu vizeyi alabilmek için başvuru sahibinin 75 puanı toplayabiliyor olması gerekir.

İngiltere’ye gidiş amacı ve kalış süresine göre hangi İngiltere vizesi türüne başvuru yapması gerektiğini belirleyemeyen ve hangi belgeleri sunması gerektiğine dair detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin olumlu sonuç almasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de eğer vize reddine itiraz gerekçe ve nedenleri vize memurunca haklı, ikna edici ve inandırıcı görülürse sonucun itiraz yoluyla olumluya çevrilebilmesi için de faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1480 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci (Graduate Entrepreneur) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları