image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi Başvurusunda Alınan Biyometrik Bilgiler Nelerdir?

Mezun Girişimciler için İngiltere Vizesi başvurusunda tüm vize başvurularında alınması zorunlu olan biyometrik bilgiler başvuru sahibinin parmak izleri ve yüzünün fotoğrafından oluşmaktadır.

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi’ne geçerli başvuru yapabilmek için başvuru sahiplerinden biyometrik bilgilerin alınması gerekmektedir. Bu bilgiler başvuru sahibinin yüzünün fotoğrafı ve parmak izlerinden oluşmaktadır. İngiltere’den yapılan başvurularda bu bilgiler verilirken fotoğraf ve parmak izlerine ek olarak başvuru sahibinin imzası da alınmaktadır.

İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için gerekli olan biyometrik bilgiler, Türkiye’den yapılan başvurularda dosyanın tamamlanması ve teslimi sonrasında İngiltere Vize Başvuru Merkezine, İngiltere’den yapılan başvurularda ise postanelere verilebilmektedir. Hangi başvuru merkezi veya postaneler aracılığıyla bu bilgileri ve başvuru dosyasını vererek vize başvurusu yapılabileceğine dair bilgi alabilmek için başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler. Uzmanlarımız başvuru sahibi için en uygun olan başvuru merkezi veya postaneye yönlendirme yapacaklardır.

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi’ne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları hata veya eksiklik olduğu durumlarda vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçerek başvuru sahipleri kendilerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de olumlu sonuç alma ihtimallerini oldukça arttıracaklardır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1472 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci (Graduate Entrepreneur) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları