image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Mezun Girişimciler için İngiltere Vizesi başvurusunda sağlamaları gereken bir İngilizce dil şartı bulunmaktadır.

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvurusu yapan başvuru sahiplerinin sağlamaları gereken şartlardan biri de İngilizce dil şartıdır. Bu şartı sağlamak için başvuru sahipleri Birleşik Krallık Vize ve Göçmenlik İdaresinin vize başvurularında aradığı IELTS for UKVI sınavından B1 seviyesinde İngilizce bildiğini gösteren bir belgeyi başvuru dosyasına eklemesi gerekir. Bu sınav dışında başka sınavların geçerli olup olmadığı ile ilgili bilgi almak isteyen kişiler CSS Legal danışmanları ile iletişime geçebilirler.

Mezun Girişimciler için İngiltere Vizesi başvurusunda sağlanması gereken İngilizce dil şartının sağlandığını ispatlayabilmek için bir yol daha bulunmaktadır. Eğer ki başvuru sahibi İngilizce eğitim veren bir okulda eğitim görmüşse ve bu okul İngiltere’de denk sayılıyorsa da başvuru sahibi İngilizce şartını sağlayabilecektir. Aldığı üniversite eğitiminin İngilizce şartını sağlayıp sağlamayacak bir eğitim olup olmadığını öğrenmek isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler.

İngiltere iş/çalışma vizesi türlerinden biri olan Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi vizenin başvurusu için girilebilecek dil sınavları hakkında detaylı bilgi almak isteyen başvuru sahipleri İngiltere Çalışma/İş Vizesi için İngilizce Dil Sınavları sayfamızı inceleyebilecekleri gibi uzman danışmanlarımızdan da bilgi alabilirler.

İş kurmak üzere başvuru yapılabilen vize türlerinden biri olan Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi kategorilerinden biri olan bu vizeye başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda CSS Legal uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de olumlu sonuç alma ihtimalini oldukça arttıracaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1537 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci (Graduate Entrepreneur) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları