image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi Süresi Bitince Uzatılabilir Mi?

Mezun Girişimciler için İngiltere Vizesi başvurusu olumlu sonuçlanan ve 1 yıl süre ile İngiltere vizesi alan başvuru sahipleri vize süreleri bitmeden uzatma başvurusu yaparak vizelerini uzatabilirler.

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvurusu yaptıktan sonra İngiltere Konsolosluğu vize memurlarınca başvurusu yeterli bulunup vize verilen başvuru sahipleri 1 yıllık vize alırlar. Bu süre bitmeden İngiltere’den uzatma başvurusu yapılarak bu vizeyi uzatabilmek mümkündür. Başvuru sahibi uzatma başvurusunun şartlarını da sağlıyorsa yine 1 yıl süreli Mezun Girişimciler için İngiltere Vizesi alacaktır. Uzatma başvurusu ile birlikte 2 yıl İngiltere’de bulunan ve işi başarılı olan kişiler Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi’ne geçiş başvurusu yapabileceklerdir.

İş kurmak üzere başvuru yapılabilen vize türlerinden biri olan Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi’ne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de olumlu sonuç alma ihtimalini oldukça arttıracaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1545 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci (Graduate Entrepreneur) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları