image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvurusu yapacak başvuru sahiplerinin vize alabilmek için başvuru formunu doğru seçerek eksiksiz ve hatasız olarak doldurmaları gerekir.

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahiplerinin başvuru formunu doğru seçmesi oldukça önem taşır. Bunun için başvuru sahiplerinin başvuru yapacakları vize türünü doğru belirleyebilmeleri gerekir. Başvuru yapılacak vize türüne göre başvuru formunu belirleyen kişiler bu formu eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurmalıdır. Ayrıca İngiltere’ye girmekten 10 yıl men edilmemek için kesinlikle yalan beyanda bulunulmamalıdır.

İngiltere vizesi başvurusunu firmamızla gerçekleştiren kişilerin başvuru yapacakları vize türünden formunun belirlenmesi ve doldurulmasına kadar tüm işlemlerde CSS & Co Legal Services uzmanları tarafından vize alma ihtimalinizin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlanacaktır. Profesyonel destek ve danışmanlık alarak eksiksiz bir başvuru yapmak isteyen kişiler İngiltere vize ve göçmenlik kuralları alanında uzmanlaşmış kadromuzla irtibata geçebilirler.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak vize başvurularının olumlu sonuç almanın en zor vize başvurularından olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruyu değerlendiren vize memurları, başvuruları değerlendirirken en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Danışmanlık almak genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de sonucun eğer vize reddine itiraz gerekçeleriniz itiraz gerekçelerinizi de inceleyecek olan vize memurunca haklı, ikna edici ve inandırıcı görülürse olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1482 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci (Graduate Entrepreneur) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları