image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi, puan bazlı bir İngiltere vizesi olup vizeyi alan kişi İngiltere’de kendi işini kurarak çalışma hakkına sahip olacaktır.

Mezun Girişimciler için İngiltere Vizesi başvurusu İngiltere’de bir yüksek öğretim kurumunda eğitim görmüş olan birinin mezun olduktan sonra İngiltere’de iş kurabilmek için başvuru yapabileceği bir İngiltere vizesi türüdür. Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvurusu yapılıp olumlu sonuç alındıktan sonra başvuru yapan kişinin İngiltere’de çalışma hakkı olacaktır. Bu hak iş kurma hakkı olup bir başka işverene bağlı olarak çalışılması mümkün değildir.

Mezun Girişimciler için İngiltere Vizesi başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri detaylı bilgi için web sitemizin bu vize türü için ayrılmış bulunan diğer sayfalarını inceleyebilecekleri gibi CSS Legal uzmanları ile irtibata da geçebilirler.

İngiltere’ye gitmek üzere vize türlerinden hangisine başvuru yapması gerektiğini ve hangi başvuru formunu doldurması gerektiğini belirlemede sorun yaşayan başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanlarından detaylı bilgi alarak başvurularını gerçekleştirebilirler. Firmamız uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerinin İngiltere vize ve göçmenlik kuralarına uygun bir vize başvurusu yapmalarını sağlamanın yanı sıra sonucun olumlu olması ihtimalinin artması için de faydalı olacaktır.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. Firmamız danışmanları ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1543 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci (Graduate Entrepreneur) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları