image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvuru/vize ücreti hakkında en güncel bilgiyi almak ve başvuruyu hatasız gerçekleştirmek için CSS Legal danışmanları ile iletişime geçilmesi yararlı olacaktır.

Mezun Girişimciler için İngiltere Vizesi başvurusu İngiltere’den veya Türkiye’den yapılabilmektedir. Başvurusunu İngiltere’den yapan kişiler dolar üzerinden ödenen ücretlerini ödeyerek başvurularını gerçekleştirebilirler. Ancak Türkiye’den yapılan başvurularda başvuru/vize ücreti İngiltere makamlarınca Sterlin olarak belirlenmiş olmasına rağmen başvuru merkezince dolar üzerinden tahsil edilip Türk Lirasına çevrilerek ödendiği için sürekli bir değişme hali söz konusudur. Kura bağlı olan bu değişmeler resmi değişmeler değildir. Resmi değişme yalnızca her yıl 5 Nisan tarihinde İngiltere’de mali yılın değişmesi ile birlikte gerçekleşmektedir.

İngiltere’den veya Türkiye’den yapacağı Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvurusunu CSS & Co Legal Services ile gerçekleştiren başvuru sahipleri fiyatlarla ilgili olarak da bilgilendirilecektir. Başvuru sahipleri istemeleri durumunda başvuru/vize ücretinin yatırılması işlemini de uzmanlarımız gerçekleştireceklerdir.

Mezun Girişimciler için İngiltere Vizesi  başvurusu oldukça karmaşıktır. Çünkü bu İngiltere vizesi başvurularında oldukça fazla sayıda ispatlanması gereken husus bulunmaktadır. Ayrıca bu hususların ispatlanması da oldukça zordur. Bu nedenle bu başvurulardan olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak başvuru sahiplerine oldukça fayda sağlayacaktır. Profesyonel danışmanlık almak isteyen kişiler CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1450 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci (Graduate Entrepreneur) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları