image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi alan kişilerin eşleri/partnerleri ve 18 yaşın altındaki çocukları İngiltere’ye bağımlı olarak gelebilmektedir.

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvurusu yapan ve olumlu sonuç alan kişilerin bağımlıları da bu kişilerle birlikte Birleşik Krallık’a gelebilir. Bu vize sahibinin bağımlısı olarak İngiltere’ye gidebilecek olan aile üyeleri başvuru sahibinin eşi/2 yıllık partneri ve 18 yaşın altında olan çocuklarıdır. Bu bağımlılar yapacakları vize başvurusu hakkında detaylı bilgi alabilmek ve başvurularını hatasız bir şekilde gerçekleştirebilmek üzere CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

Mezun Girişimciler için İngiltere Vizesi başvuruları oldukça detaylı hazırlık gerektiren ve tüm belgelerin titizlikle hazırlanması gereken İngiltere vizesi başvurularından birisidir. CSS & Co Legal Services uzmanları ile birlikte hazırlanacak bir başvuru dosyası ile başvuru sahibinin şartları da yeterliyse vize alma şansı yükselecektir. Bu nedenle başvuru sahiplerinin dosyaları değerlendirmeye alınmadan önce belgelerinin uzmanlarımız tarafından incelenmesi yararlı olacaktır. Bu sayede eksik ve hataların tespiti ve giderilmesi sağlanarak iyi bir başvuru dosyası ile başvuru yapılabilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1566 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci (Graduate Entrepreneur) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları