image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi Süresi Ne Kadardır?

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvurusu yapıldıktan sonra olumlu sonuç alan kişilere verilen vize süresi 1 yıldır.

Mezun Girişimciler için İngiltere Vizesi’ne İngiltere’den başvuru yapılabileceği gibi Türkiye’den de başvuru yapılabilmektedir. İngiltere veya Türkiye’den başvuru yapılması fark etmeksizin başvurusu olumlu sonuçlanan başvuru sahiplerine verilen İngiltere vizesi süresi 1 yıl olacaktır. Bu vize ile İngiltere’de 1 yıl bulunulduktan sonra İngiltere’den uzatma başvurusu yapılarak uzatılabilecektir. Uzatma başvurusu olumlu sonuçlananlara verilecek olan vize süresi yine 1 yıl olacaktır.

Birleşik Krallık’ta mezun girişimci olarak 2 yıl bulunduktan sonra işi başarılı olan kişiler Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvurusu yapabilecektir.

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de olumlu sonuç alma ihtimallerini oldukça arttıracaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1503 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci (Graduate Entrepreneur) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları