image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin mülakat şartı bulunmamakta, yalnızca konsolosluk yetkililerinin gerekli görmesi durumunda başvuru sahipleri mülakata çağrılabilmektedir.

Mezun Girişimciler için İngiltere Vizesi başvurularında başvuru sahiplerinin mutlaka mülakata çağırılacağı şartı bulunmamaktadır. Başvuru yapan kişinin mülakata çağrılması yalnızca İngiltere Konsolosluğunun gerekli görmesi durumunda söz konusu olacaktır. Mesela başvuru sahibinin dosyasında tam olarak anlaşılamayan bir bilgi veya belgenin olması durumunda İngiltere Konsolosluğu kişiden görüşme talep edebilir. Aynı şekilde başvuru sahibinin İngiltere’ye gitmek üzere yapacağı vize başvurusu ile gidiş amacının birbirine uymadığı durumda da başvuru sahibi mülakata çağrılabilecektir.

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvurusunu CSS & Co Legal Services uzmanları ile gerçekleştiren başvuru sahipleri konsolosluk yetkililerince görüşmeye çağrılmaları durumunda uzmanlarımız sorulabilecekler sorular ve verilecek cevaplarla ilgili de bilgilendirme yapacaklardır.

İngiltere vizesi başvurularının olumlu sonuç alabilmenin oldukça zor vize başvuruları olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir. Ayrıca vize kategorilerinden biri olan bu vizeye başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşık yapıdadır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını danışmanlarımızla gerçekleştirerek pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.  

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1484 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci (Graduate Entrepreneur) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları