image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvurusu İngiltere’den yapılıyorsa posta yoluyla, İngiltere dışından yapılıyorsa da dosyanın tamamlanması ve teslimiyle İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılabilmektedir.

Mezun Girişimciler için İngiltere Vizesi başvurusu İngiltere’den yapılacaksa posta yoluyla Birleşik Krallık Vize ve Göçmenlik İdaresine (UKVI) gönderilerek yapılabilmektedir. Bu kurum tarafından belirlenmiş olan postanelerde biyometrik bilgilerin (parmak izleri, fotoğraf ve imza) verilmesi ve başvuru dosyasının gönderilmesiyle geçerli bir başvuru yapılabilecektir.

Türkiye’den yapılan Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci Vizesi başvurusu ise dosyanın tamamlanması ve teslim edilmesiyle İngiltere Vize Başvuru Merkezinden randevu alınarak yapılabilmektedir. Ankara, İstanbul, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya ve Adana illerinde bulunan merkezlerden alınan başvuru merkezlerinden hangisi kişi için daha uygunsa o merkezden randevu alınabilir. Bu randevuda başvuru sahibinin parmak izleri ve yüzünün fotoğrafını içeren biyometrik bilgilerle birlikte başvuru dosyasını vermesi ile geçerli bir başvuru yapılmış olur.

Mezun Girişimciler için İngiltere Vizesi’ne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları hata veya eksiklik olduğu durumlarda vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda CSS & Co Legal Services uzmanları ile irtibata geçerek başvuru sahipleri kendilerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de olumlu sonuç alma ihtimallerini oldukça arttıracaklardır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1464 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Mezun Girişimci (Graduate Entrepreneur) Vizesi Sıkça Sorulan Soruları