image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi, İngiltere çalışma/iş vizesi kategorilerinden biridir ve başvurusu olumlu sonuçlanarak İngiltere’ye giden kişilere iş kurarak çalışma hakkı tanımaktadır.

İngiltere Girişimci Vizesi başvurusu İngiltere’de iş kurmak, kurulu bir işi devralmak ya da bir işe ortak olmak amaçlarıyla başvuru yapılabilen bir İngiltere çalışma/iş vizesi kategorisidir. Dolayısıyla bu vizeye başvuru yapan kişilerden olumlu sonuç alanların İngiltere’de çalışma hakkı olacaktır. Bu hak İngiltere’de bir işverenin yanında çalışma hakkı değil, serbest meslek sahibi olarak çalışabilme hakkıdır. Bir işverene bağlı çalışan/işçi olarak çalışmak isteyen kişiler Tier-2 veya Tier-5 İngiltere iş/çalışma vizesi başvurusu yapabilirler.

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvurusu oldukça karmaşıktır. Çünkü bu başvurularda oldukça fazla sayıda ispatlanması gereken husus bulunmaktadır. Ayrıca bu hususların ispatlanması da oldukça zordur. Bu nedenle bu başvurulardan olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak başvuru sahiplerine oldukça fayda sağlayacaktır. Vize başvurusunu, CSS Legal’in İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda uzmanlaşmış danışmanları ile gerçekleştirmek başvuru sahiplerinin prosedürlere uygun bir şekilde başvurularını gerçekleştirebilmesini sağlayarak olumlu sonuç alma ihtimallerini arttıracaktır.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1782 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları