image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Süresi Ne Kadardır?

İngiltere Vize Başvuru Merkezine Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvurusu yapıldıktan sonra olumlu sonuç alan başvuru sahiplerine verilen vize süresi 3 yıldır.

İngiltere’de iş kurmak ya da hâlihazırda kurulu olan bir işi devralmak üzere başvuru yapılabilen Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvurusu olumlu sonuçlanan başvuru sahiplerine verilecek olan vize süresi 3 yıl olacaktır. İngiltere’de 3 yıl bu vize ile bulunduktan sonra uzatma başvurusu yaparak 2 yıl uzatma almak mümkün olacaktır. Ayrıca 3 yılın sonunda başka bir vize türüne geçiş başvurusu yapmak da mümkündür. Girişimci vizesi ile İngiltere’de bulunurken hangi vize kategorilerine geçiş yapılabileceğine dair bilgi almak isteye kişiler CSS Legal Londra ofisi ile iletişime geçebilirler.

Girişimciler, Türkiye’den yapacakları ilk başvuru için Türkiye’deki CSS Legal ofisleriyle, İngiltere’den yapacakları uzatma ya da başka vizeye geçiş başvurusu için de Londra ofisi ile irtibata geçebilirler.

Birleşik Krallık’ta iş kurmak ya da kurulu bir işi devralmak amacıyla başvuru yapılabilen İngiltere Girişimci Vizesi’ne yapılan başvurular, oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Dolayısıyla bu başvurularda CSS Legal ile irtibata geçerek vize danışmanlığı almak vize alabilmek için oldukça yararlı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1779 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları