image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvurularında başvuru formunu doğru seçmek ve hatasız bir şekilde başvuru yapabilmek için tüm vize işlemlerinden önce başvuru yapılacak vize türünün doğru seçilmesi gerekir.

Birleşik Krallık’ta kendi işini kurmak isteyen ya da kurulu biri işi devralmak isteyen kişilerin başvuru yapabileceği İngiltere iş/çalışma vizesi kategorilerinden birisi de Girişimciler için İngiltere Vizesidir. Bu amaçlarla İngiltere’ye giden kişilerin vize alabilmek için Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi için belirlenmiş bulunan şartları sağlamaları ve başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru gerçekleştirmeleri gerekir.

Başvuru prosedürleri gereğince her İngiltere vizesi başvurusunda mutlaka başvuru yapılan vize türü için öngörülmüş olan başvuru formunun doldurulması gerekir. Başvuru formunun eksiksiz ve hatasız olması gereğinin yanı sıra formun herhangi bir yalan beyan içermemesi de önem arz eder. Bunun yanında formu doğru belirleyebilmek için her şeyden önce başvuru yapılacak olan vize türünün doğru belirlendiğinden emin olunmalıdır. Başvuru yapılması gereken vize türünün belirlenmesi ise çok fazla vize türü bulunması nedeniyle oldukça zordur. Bu hususla ilgili profesyonel yardım almak isteyen başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçebilirler.

Girişimciler için İngiltere Vizesi başvurusu yapacak olan kişiler, sağlanması gereken şartlar hakkında detaylı bilgi için CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler. Çünkü iş/çalışma vizesi türlerinde aranmakta olan şartların ispatlanması oldukça zordur. Bu nedenle bu şartların ne olduğu hakkında detaylı bilgi alabilmek ve eksiksiz bir başvuru yapabilmek için İngiltere Girişimci Vizesi başvurusunda hangi şartların arandığına dair detaylı bilgiyi CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1753 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları