image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvuru/vize ücreti kura bağlı sürekli bir değişim göstermesi nedeniyle ücretler hakkında en güncel bilgi için CSS Legal uzmanları ile irtibata geçilmesi yararlı olacaktır.

Birleşik Krallık’ta kendi işini kurmak, ortak olmak veya kurulu bir işi devralmak amacıyla Girişimciler için İngiltere Vizesi başvurusu yapacak olan kişilerin vize işlemlerine başlayabilmek için öncelikle başvuru/vize ücretini yatırması gerekir. Başvuru ücreti, vize işlemlerinin gerçekleştirilebilmesi için alınan ve sonuç olumsuz dahi olsa iade edilmeyen bir ücrettir.

Başvuru/vize ücreti, Dolar kuru üzerinden Türk Lirası’na çevrilerek ödenen bir ücrettir. Bu nedenle de döviz kurundaki değişmelere bağlı olarak sürekli bir değişkenlik içerisindedir. Bu değişmeler, resmi değişmeler olmayıp resmi değişme yalnızca her yıl 5 Nisan’da mali yılın değişmesi ile gerçekleşmektedir.

İngiltere’de iş kurmak üzere bu İngiltere çalışma/iş vizesine başvuru yapacak olan başvuru sahipleri vize ücreti hakkında detaylı bilgi almak için CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler.

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda vize danışmanlığı almak çok önem taşır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1780 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları