image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvurusu sonucu vize alabilmek için başvuru sahiplerinin vize şartlarını sağladıklarını belgelerle ispatlayabilmeleri gerekir.

İngiltere Girişimci Vizesi başvurusu yapacak kişilerin sağlamaları gereken vize şartları bulunmaktadır. Bu vizenin şartlarını sağlayarak vize almak isteyen başvuru sahiplerinin bu şartları sağladıklarını belgelerle gösterebilmeleri gerekir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, başvuru formları İngilizce doldurulup, varsa başvuru ücreti ödendikten sonra, eğer öncelikli veya hızlandırılmış servis gibi bir ihtiyaç varsa bunlar ile ilgili prosedürler tamamlandıktan sonra yine danışmanlarımız tarafından alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. 

İngiltere Vize Başvuru Merkezine teslim edilecek başvuru dosyasında mutlaka bulunması gereken belgelerden biri firmamızla vize başvuru işlemlerinizi başlatmanızın akabinde sizlere danışmanınız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvurunuzda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra puan bazlı sistemin uygulandığı bu İngiltere vizesi başvurusu için toplamda 75 puanın sağlandığını gösteren belgelerdir. Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvurusunda bu puanı toplayabilmek için başvuru sahibinin bir veya birden fazla finansal kuruluş bünyesinde £200.000 ve üzerinde sermayeye sahip olduğunu ve bu sermayenin İngiltere’de kullanılabilecek durumda olduğunu belgelerle gösterebilmesi gerekir.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılan Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvurusu için gerekli olan bir diğer önemli belge İngilizce dil şartının sağlandığını gösteren belgedir. Bu vize için en az B1 seviyesinde İngilizce bilindiği başvuru dosyasında firmamızla vize başvuru işlemlerinizi başlatmanızın akabinde sizlere danışmanınız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvurunuzda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra gösterilmelidir.

Yukarıda bahsedilenlerin dışında kalınacak yer, uçak biletleri gibi ayarlamaları gösteren evrakların da İngiltere Girişimci Vizesi dosyasına konması yararlı olacaktır. Burada bahsedilenlerin dışında hangi belgelerin dosyaya eklenmesi gerektiği hakkında bilgi almak isteyen kişiler CSS Legal danışmanları ile iletişime geçebilirler. Başvurusunu firmamız aracılığıyla gerçekleştiren başvuru sahiplerine danışmanlarımız bir evrak listesi sağlayacaklardır.

İngiltere vizesi başvurularının dünyada en zor olumlu sonuç alınan başvuruları olduğu herkesçe bilinmektedir. Ayrıca çalışma vizesi kategorilerinden biri olan bu vizeye başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Başvuruları değerlendiren vize memurları hata veya eksiklik olduğu durumlarda vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilme ihtimalin arttırabilmek adına vize danışmanlığı almak oldukça önem taşır. Bu bağlamda CSS Legal uzmanlarından danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak başvuru sahiplerini hem pek çok zarardan koruyacak hem de olumlu sonuç alma ihtimalini oldukça arttıracaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1928 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları