image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Süresi Bitince Uzatılabilir Mi?

İngiltere’de iş kurmak ya da kurulu bir işi devralmak isteyen kişiler, Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi alıp verilen 3 yıl vize süresi ile İngiltere’de bulunduktan sonra uzatma başvurusu ile vize sürelerini uzatabilirler.

İngiltere Vize Başvuru Merkezine İngiltere vizesi başvurusu yapabilmek için danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercüme edilmesi gerekenlerin tercümesi tamamlanıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, varsa ilgili başvuru harcı ve varsa diğer ödemeler tamamlandıktan sonra danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için başvuru merkezine elden teslim edilmesi gerekir. 

Bu prosedürlere uygun olarak İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılan İngiltere Girişimci Vizesi başvurusu vize memurlarınca değerlendirildikten sonra olumlu karar verilen başvuru sahiplerine verilecek olan vize süresi 3 yıldır. İngiltere’de 3 yıl bu vize kapsamında bulunduktan sonra başvuru sahipleri isterlerse uzatma başvurusu yapabilecekleri gibi başka bir İngiltere vizesi kategorisine geçiş başvurusu da yapabilecektir. Uzatma başvurusu olumlu sonuçlanan kişilere 2 yıl süreli bir vize daha verilecektir.

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi ile İngiltere’de 3 yıl bulunmuş olan girişimciler uzatma başvurusu ya da başka bir vizeye geçiş başvuruları için CSS & Co Legal Services Londra ofisi ile irtibata geçebilirler.

İngiltere Girişimci Vizesi başvurularında sağlanması gereken pek çok husus bulunur. Bu vize başvurusu oldukça detaylı hazırlık gerektiren ve tüm belgelerin titizlikle hazırlanması gereken vize başvurularından birisidir. CSS Legal uzmanları ile birlikte hazırlanacak bir başvuru ile başvuru sahibinin şartları da yeterliyse vize alma şansı yükselecektir. Bu nedenle başvuru sahiplerinin dosyaları değerlendirmeye alınmadan önce belgelerinin uzmanlarımız tarafından incelenmesi yararlı olacaktır. Bu sayede eksik ve hataların tespiti ve giderilmesi sağlanmış olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1673 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları