image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvurusu yaparak İngiltere’de kendi işini kurmak isteyen başvuru sahiplerinin mülakata çağrılması gibi bir şart olmamakla birlikte İngiltere Konsolosluğunun gerekli gördüğü hallerde başvuran kişiler mülakata çağrılabilmektedir.

İngiltere’de iş kurmak, bir işe ortak olmak ya da kurulu bir işi devralmak amaçları ile başvuru yapılabilen Girişimciler için İngiltere Vizesi başvurusu için mülakat şartı bulunmaz. Ancak İngiltere Konsolosluğunun gerekli görmesi durumunda başvuru sahiplerini mülakata çağırabilmektedir. Başvuru sahiplerinin görüşmeye çağrılması genellikle başvuru yapılan vize türü ile gidiş amacının tam olarak uymaması, dosyada tam anlaşılmayan ya da eksik bilgi ve belgelerin olması gibi hallerde söz konusudur.

Görüşmeye çağrılmak başvuru sahiplerince vize reddi alınacağına yorulmamalıdır. İngiltere Konsolosluğu daha önce birçok kez İngiltere vizesi almış kişileri dahi mülakata çağırabilecektir.

İngiltere’de iş kurmak üzere yapılacak olan Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvurusunu firmamız aracılığıyla yapan başvuru sahipleri mülakata çağırıldıklarında CSS Legal uzmanları görüşme esnasında sorulacak soru ve verilecek cevaplara dair de bilgilendirme yapacaklardır.

Girişimciler için İngiltere Vizesi’ne yapılacak olan başvurular oldukça dikkatli hazırlanması gereken başvurulardır. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması hem başvurunun olumlu sonuçlanması ihtimalini arttıracak hem de başvuru sahiplerini pek çok hata ve eksiklik oluşması riskinden koruyacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1815 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları