image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Başvurusu Nereye Yapılır?

Türkiye’den yapılacak olan Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvurusu, danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesindeki belgelerin tamamlanıp, tercümeleri yapılıp, ilgili formlar İngilizce doldurulup, varsa ilgili harç ve ödemeler tamamlandıktan sonra, danışmanlarımızla irtibat halinde alınmış olacak randevunun gün ve saatinde hazır hale gelmiş başvuru dosyasının incelenmek üzere İngiliz Konsolosluğuna gönderilmesini sağlamak için İngiltere Vize Başvuru Merkezine elden teslim edilmesiyle yapılabilmektedir.

İngiltere’de iş kurmak üzere başvuru yapılabilen Girişimciler için İngiltere Vizesi başvurusu, tüm diğer İngiltere vizesi başvuruları gibi belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, varsa başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin gerçekleştirilmesiyle yapılabilmektedir. Dosyanın tamamlanması ve teslimi için başvuru merkezleri Türkiye’de 7 ilde bulunmaktadır. Bu iller; İstanbul, Ankara, İzmir, Gaziantep, Bursa, Antalya ve Adana’dır. Bu illerden Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvuru sahibine en uygunu hangisi ise o ilde yer alan merkezden vize randevusu alınarak vize başvurusu gerçekleştirilebilir. Başvurusunu CSS & Co Legal Services uzmanları ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin randevusunun alınmasından dosyasının hazırlanmasına kadar tüm işlemleri vize alma ihtimalinizin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlayacak uzmanlarımız ile birlikte yürütebilirsiniz.

Başvuru sahipleri, İngiltere’de iş kurabilmek üzere yapacakları bu vize başvurusunu nasıl yapacakları hakkında detaylı bilgi almak üzere CSS & Co Legal Services ile iletişime geçebilirler. Unutulmamalıdır ki; İngiltere vizesi başvurularını değerlendiren vize memurları yanlış başvuru yapmaktan kaynaklı olarak da başvuru sahiplerine vize reddi verebilmektedir. Vize reddi almamak için de iyi hazırlanmış bir başvuru dosyası ile başvuru yapılması yararlı olacaktır. Bu nedenle Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvurusunu CSS Legal ile iletişime geçerek yapmak hatasız bir başvuru yapılmasını sağlayacak ve başvuru sahibinin vize alma ihtimalinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek ve danışmanlık alınmasını sağlayacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana vize danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1862 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları