image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi’ne İngiltere’de iş kurmak veya devralmak isteyen kişiler vizenin şartlarını sağladıkları takdirde başvuru yapabilmektedir.

İngiltere’ye herhangi bir amaçla gitmek üzere yapılan her vize başvurusunda başvuru sahiplerinin vize alabilmek için belli şartları ve amacı taşıması gerekir. Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvurusunu İngiltere’de iş kurmak veya devralmak isteyen kişiler yapabilmektedir. Girişimciler için İngiltere Vizesi ile İngiltere’ye gitmek isteyen kişiler aşağıdaki dört amaçtan birisini yapmak suretiyle İngiltere’ye gidiyor olmalıdır;

  • Serbest meslek sahibi olarak İngiltere’de kendi işini kurmak isteyenler
  • Adi ortaklık kurmak üzere İngiltere’de çalışmak isteyenler
  • İngiltere’de kayıtlı bir şirket açmak veya hâlihazırda var olan bir şirketi devralmak isteyenler
  • İngiltere’de halihazırda varolan bir şirkete ortak olmak isteyenler

İngiltere vizesi başvuruları oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte mülakat talebinde bulunabileceği gibi vize reddi de verebilmektedir. Eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi almamak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2066 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları