image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Başvuru Prosedürü Nasıldır?

Türkiye’den belgelerinin toplanması, tercümelerinin yapılması, varsa başvuru/vize ücretinin ödenmesi, başvuru formlarının doldurulması, başvuru merkezinden randevu alınması, İngiltere Konsolosluğuna değerlendirilmesi için gönderilmek üzere İngiltere Vize Başvuru Merkezine dosyanın ve biyometrik bilgilerin teslim edilmesi gibi işlemlerin yapılmasıyla gerçekleştirilebilen Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvurusundan olumlu sonuç almak isteyen kişiler başvuru prosedürüne uygun bir başvuru gerçekleştirmelidir.

İngiltere'ye giderek iş kurmak veya devralmak isteyen kişilerin başvurabileceği Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvurusu yapıp olumlu sonuç almak isteyen kişiler mutlaka bu vizenin şartlarını sağlamalıdır. Bu şartları sağlamanın yanında vize alabilmek için İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince belirlenmiş bulunan vize başvuru prosedürüne uygun bir başvuru yapılması gerekir.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılacak olan vize başvurularında takip edilmesi gereken vize başvuru prosedürlerine uygun bir başvuru yapabilmek için e az 6 ay geçerli olan bir pasaport başvuruda sunulmalıdır. Bir pasaportu olmayan kişiler yaşadıkları şehirde bulunan İlçe Nüfus Müdürlüğüne pasaport başvurusu yaparak temin edebilirler.

Pasaportu olan kişiler gidiş amaçları için en uygun İngiltere vizesi türünü belirleyerek vize başvuru işlemlerini gerçekleştirmeye başlayabilirler. Başvuru dosyası oluşturmak, dosyadaki belgelerin tercümelerini yaptırmak, başvuru formunu doldurmak, vize randevusu almak, biyometrik bilgileri vermek gibi vize işlemleri yapıldıktan sonra geçerli bir vize başvurusu yapılabilecektir. Vize başvuru işlemlerini danışmanlık alarak eksiksiz bir şekilde gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal danışmanlarıyla irtibata geçerek vize başvurularını yapabilirler. Uzmanlarımız başvuru süreciyle ilgili her tür bilgiyi sağlayarak başvuru sahiplerinin vize alma ihtimallerinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlayacaktır.

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesine yapılacak olan vize başvuruları oldukça karmaşıktır. Buna ek olarak vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddine karar verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahiplerinin hatasız bir başvuru yapabilmek için danışmanlık alarak başvurularını gerçekleştirmeleri yararlı olacaktır. Danışmanlık almak üzere başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçebilirler.

CSS Legal, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2268 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları