image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi ile Birleşik Krallık’a giden kişilerin bağımlıları (eş ve çocukları) da başvuru sahibi ile birlikte İngiltere’ye gelebilmektedir.

Girişimciler için İngiltere Vizesi ile İngiltere’de iş kuracak olan kişiler eş/2 yıllık partner ve 18 yaş altındaki çocuklarını da İngiltere’ye getirebilirler. Girişimci olarak İngiltere’de iş kuracak olan kişiler isterlerse kendileri ile birlikte isterlerse de İngiltere’ye giriş yaptıktan sonra eş ve çocukları için de İngiltere vizesi başvurusu yapılmasını sağlayabilirler.

İngiltere’ye girişimci olarak giden kişinin eşi İngiltere’de çalışma hakkına sahip olacaktır. Ayrıca çocukları da devlet okullarına ücretsiz olarak gidebilecektir. Tüm bunlara ek olarak aile üyelerinin hepsi sağlık kurumlarının hizmetlerinden ücretsiz faydalanabileceklerdir. Bu hususlar devlet sosyal yardımı kapsamında değerlendirilmez. Sürekli oturum izni alınana dek devlet sosyal yardımlarından yararlanılamayacağı hususuna dikkat edilmelidir.

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi başvuruları oldukça dikkatli hazırlanması ve hassasiyet gösterilmesi gereken başvurulardır. Bu nedenle yapılacak başvuruların bir uzman danışmanlığında yapılması yararlı olacaktır. Çünkü başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Danışmanlık alarak eksiksiz bir başvuru gerçekleştirmek isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1707 defa görüntülendi

Tier-1 İngiltere Girişimci Vizesi Sıkça Sorulan Soruları