image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

Klinik gözlemci doktor ve diş hekimleri için İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) başvurularında başvuru yapılacak olan vize türünün doğru belirlenmiş olması ve ona göre başvuru formunun doldurulması oldukça önem taşır.

Klinik gözlemci doktor ve diş hekimleri için İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) başvurularında doğru başvuru yapılabilmesi için öncelikle başvuru yapılması gereken vizenin bu olduğu doğru belirlenmelidir. Vize türü doğru olarak belirlendikten sonra başvuru formu doldurmak da dâhil olmak üzere tüm vize işlemlerine başlanabilecektir. Vize başvuru dosyanız, danışmanınız tarafından size sağlanacak olan ve sizin şahsi ve maddi durumunuz ile İngiltere’ye gidiş amacınıza uygun olarak başvurunuz için hazırlanması gereken belge listesindeki belgelerinizin tamamlanıp, bunların tercüme edilmesi gerekenlerinin tercümelerinin yaptırılıp, ilgili bütün formların doğru şekilde doldurulup, eğer varsa harçların ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra parmak izi ve fotoğrafınızın alınması yani biyometrik bilgilerinizin alınmasını sağlamak ve bunun yanı sıra daha önce zaten mümkün mertebe eksiksiz tamamlanmış olan başvuru dosyanızın İngiliz Konsolosluğunun vize bölümüne incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim etmek için ilgili ve size en yakın başvuru merkezinden randevu almak ve bu randevu gün ve saatinde fiziki olarak hazır olan başvuru dosyasını başvuru merkezine teslim ettikten sonra işlemler tamamlanmış olacaktır.

Başvuru yapması gereken vize türünü tam olarak saptamada problem yaşayan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile irtibata geçerek başvurularını gerçekleştirebilecektir. Bu sayede dosyada hata ya da eksik olması gibi gerekçelerle vize reddi alma ihtimallerinin daha düşük olmasını sağlamak üzere profesyonel destek sağlanacaktır.

İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları, tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi almamak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1472 defa görüntülendi

Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) Sıkça Sorulan Soruları