image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) Başvurusunda Alınan Biyometrik Bilgiler Nelerdir?

Klinik gözlemci doktor ve diş hekimleri için İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) başvurusunda İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerine uygun bir başvuru yapabilmek için başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilmelidir.

Klinik gözlem yapmak üzere İngiltere’ye gidecek olan doktor veya diş hekimleri İngiltere İş Ziyareti Vizesi’ne başvuru yapmalıdır. Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesine geçerli bir başvuru yapabilmek için ise İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerine uygun bir başvuru yapılmalıdır. Yani İngiltere vize başvuru dosyasının, belgelerin tamamlanıp, tercümelerinin yapılıp, İngilizce başvuru formlarının doldurulup, varsa gerekli başvuru harç ve ödemelerinin yapılıp, randevularının alınması sonrasında konsolosluğa incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim edilebildiği İngiltere Vize Başvuru Merkezinden alınan randevuda başvuru dosyası ve biyometrik bilgiler verilmelidir.

Başvuru dosyanız başvuru yapacağınız vize türünün şartlarını sağladığınızı gösteren belgeler ve bu belgelerin tercümelerini içermelidir. Vize başvuru dosyanız danışmanınız tarafından size sağlanacak olan ve sizin şahsi ve maddi durumunuz ile İngiltere’ye gidiş amacınıza uygun olarak başvurunuz için hazırlanması gereken belge listesindeki belgelerinizin tamamlanıp, tercümelerinin yaptırılıp, ilgili bütün formların doldurulup, gerekli olan bütün harçların ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra parmak izi ve fotoğrafınızın alınması yani biyometrik bilgilerinizin alınmasını sağlamak ve bunun yanı sıra daha önce zaten mümkün mertebe eksiksiz tamamlanmış olan başvuru dosyanızın İngiliz Konsolosluğunun vize bölümüne incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim etmek için ilgili ve size en yakın başvuru merkezinden randevu almak ve bu randevu gün ve saatinde hazır olan başvuru dosyasını başvuru merkezine teslim ettikten sonra başvuru gerçekleştrilmiş olur.

Biyometrik bilgiler ise İngiltere Vize Başvuru Merkezi’nden alınan randevuda verilmesi gereken bilgilerdir. Bu bilgiler başvuru sahibinden alınan parmak izleri ve fotoğraftan oluşmaktadır. Biyometrik bilgiler verilmedikçe geçerli bir başvuru yapılamayacağına dikkat edilmeli ve başvuruda mutlaka verilmelidir. Başvurusunu CSS Legal ile gerçekleştiren başvuru sahiplerinin bu bilgileri vermesi için gerekli yönlemdirmeler ve randevunun alınması işlemleri uzmanlarımızca yürütülmektedir.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1395 defa görüntülendi

Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) Sıkça Sorulan Soruları