image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

Klinik gözlemci doktor ve diş hekimleri için İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) başvurularında başvuru sahibinin eş ve çocukları bağımlılar olarak İngiltere’ye gidememektedir.

Klinik gözlemci doktor ve diş hekimleri için İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) başvuru sahiplerinin eş ve çocuklarının bağımlı statüsünde İngiltere’ye gidebileceği bir İngiltere vizesi türü değildir. Eş ve çocuklar ancak ayrı ziyaretçi vizesi başvurusu yaptığı takdirde İngiltere’ye başvuru sahibi ile gidebilecektir. Bu bağlamda başvuru sahibinin eşinin ve 18 yaşın üstündeki çocuklarının İngiltere Genel Ziyaretçi/Turist Vizesi başvurusu yapması gerekir. 18 yaşından küçük olan çocukları ise İngiltere Çocuk Turist/Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapması gerekecektir. Ancak unutulmamalıdır ki; bazı hallerde diğer vize kategorilerine başvuru yapılması gerekiyor olabilir. Bu nedenle başvuru sahiplerinin hangi vize türüne başvuru yapmaları gerektiğine dair CSS Legal danışmanları ile iletişime geçmeleri yararlı olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan beri İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1377 defa görüntülendi

Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) Sıkça Sorulan Soruları