image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) Başvurularında Mülakat Var Mıdır?

Klinik gözlemci doktor ve diş hekimleri için İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) başvurularında mülakat şartı bulunmamaktadır.

Clinical Attachment adı altında yer alan İngiltere İş Ziyareti Vizesi kategorisine başvuru yapan klinik gözlemci doktor ve diş hekimleri için İngiltere Konsolosluğunda mülakat şartı gibi bir şart bulunmamaktadır. Ancak çok ender de olsa İngiltere Konsolosluğu bu ziyaret kapsamlı kategoriye başvuru yapan kişileri de mülakata çağırabilmektedir. Mülakat talebi genellikle başvuru dosyasında şüpheli bir durum olması ya da tam olarak netleşmeyen bazı hususların anlaşılabilmesi için yapılmaktadır.

Bu konuyla ilgili son olarak belirtmek gerekirse, yalnızca vizeye ilk kez başvuru yapan kişiler değil İngiltere’ye daha önce giriş çıkış yapmış olan kişiler de mülakata çağrılabilmektedir. Yani kişinin daha önce vize alıp almamasının bu hususta bir önemi yoktur. Konsolosluk yetkililerinin önemle üstünde durduğu hususun cari ve en güncel başvuru dosyası olduğu unutulmamalıdır. Bu nedenle ikna edici, yalan beyan bulunmayan, eksiksiz ve hatasız bir başvuru dosyası hazırlanması oldukça önem arz eder. İyi hazırlanmış bir dosya ile başvuru yapmak isteyen başvuru sahipleri başvurularını CSS Legal uzmanları ile birlikte gerçekleştirebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1317 defa görüntülendi

Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) Sıkça Sorulan Soruları