image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) Başvurusunda Hangi Belgeler Gerekir?

İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusunu klinik gözlem (Clinical Attachment) yapabilmek amacıyla gerçekleştirecek olan doktor ve diş hekimleri başvurularında bazı durumları kanıtlamak üzere birtakım belgeleri başvuru dosyalarına eklemelidir.

Tüm İngiltere vizesi başvurularında başvuru dosyasına başvuru yapılan vizenin şartlarının sağlandığını gösteren belgelerin ve tercümelerinin konması gerekir. Bu belgeler, vize türlerinin gereklerine göre değişkenlik gösterebilmektedir. Örneğin, doktor veya diş hekimlerinin başvuru yapabildiği klinik gözlemci (Clinical Attachment) vizesine başvuru yapacak olan kişiler başvuru dosyalarına tıp veya diş hekimliği fakültesi mezunu olduklarını gösteren transkript, diploma gibi belgeleri firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlamasının akabinde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvuruda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra mutlaka dosyalarına koymalıdır. Çünkü bu vizeye yalnızca klinik gözlem yapmak üzere İngiltere’ye gidecek olan doktor veya diş hekimleri başvuru yapabilmektedir.

İngiltere İş Ziyareti Vizesi türlerinden biri olan klinik gözlemci (Clinical Attachment) vizesine başvuru yapacak olan kişiler İngiltere’de çalışma hakkına sahip olmayacakları için İngiltere’deki masraflarını nasıl karşılayabileceklerini gösteren belgeleri de firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlamasının akabinde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvuruda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra başvuru dosyalarına eklemelidir. Çünkü hiçbir ziyaretçi/turist vizesi çalışma iznini içermemektedir ve bu nedenle de bu vize ile İngiltere’de gelir elde edilememektedir. Bu bağlamda kişi maaş bordrosu, tapular, kira sözleşmeleri vb. belgeleri firmamızla vize başvuru işlemlerinin başlamasının akabinde danışmanlarımız tarafından sağlanacak olan belge listesinde belirtilen ve başvuruda olması gereken diğer belgelerin yanı sıra başvuru dosyasına ekleyebilmelidir.

Bu İngiltere vizesi türüne yapılan başvurularda daha pek çok durumun belgelerle ispatlanması şarttır. Bu bağlamda uçak bileti, kalacak yer bilgilerini gösteren belge gibi daha pek çok belgenin başvuru esnasında sunulması gerekir. Vize başvurusu için gerekli olan tüm belgelerin olduğu liste CSS Legal danışmanları tarafından başvuru sahiplerine sağlanacaktır. Belge listesindeki belgelerinizin tamamlanıp, bunların tercüme edilmesi gerekenlerinin tercümelerinin yaptırılıp, ilgili bütün formların doğru şekilde doldurulup, gerekli olan bütün vize başvurusu ile ilgili olabilecek harçların ödenmesinden ve bütün bu işlemlerin tamamlanmasından sonra parmak izi ve fotoğrafınızın alınması yani biyometrik bilgilerinizin alınmasını sağlamak ve bunun yanı sıra daha önce zaten mümkün mertebe eksiksiz tamamlanmış olan başvuru dosyanızın İngiliz Konsolosluğu’nun vize bölümüne incelenmek üzere gönderilmesini sağlamak üzere teslim etmek için ilgili ve size en yakın başvuru merkezinden randevu almak ve bu randevu gün ve saatinde hazır olan başvuru dosyasını başvuru merkezine teslim ettikten sonra vize başvuru süreci tamamlanmış olacaktır.

CSS & Co Legal Services, 2006’dan bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1782 defa görüntülendi

Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) Sıkça Sorulan Soruları