image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) Süresi Ne Kadardır?

Klinik gözlemci doktor ve diş hekimleri için İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) süresi ziyaret kapsamlı diğer vizelerin aksine 3 aydır.

İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türlerine yapılan başvurularda olumlu sonuç alan başvuru sahiplerine genellikle 6 aylık vize verilmektedir. Bunun yanında 2 -5 -10 yıllık süreler ile de verilebilmektedir. Elbette ki bu durumun bazı istisnaları bulunmaktadır. Bunlardan biri de klinik gözlemci doktor ve diş hekimleri için İngiltere İş Ziyareti Vizesidir. Klinik gözlem amacıyla başvuru yapılan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvurusu yapıldıktan sonra vize alındığında bu vizenin süresi 3 ay olacaktır.

3 aylık verilen klinik gözlemci vizesi, İngiltere’den vize süresi bitmeden başvuru yapıldığı takdirde 3 ay daha uzatılabilecektir. Bu uzatma ile birlikte İngiltere’de 6 ay kalınması mümkün olacaktır. İlk vize başvurusunda da İngiltere içerisinden yapılacak uzatma başvurusunda da başvuruyu CSS Legal uzmanlarıyla birlikte yapmak hatadan veya eksiklikten kaynaklı vize retlerini engelleyeceği için oldukça faydalı olacaktır. Çünkü vize reddi alındığında yeni başvuruda ya da itiraz hakkı varsa itiraz başvurusunda ya da itiraz hakkı yoksa bile itiraz kapsamlı vize başvurusunun yenilenmesi halinde tekrar para ödeneceği için başvuru sahibi maddi kayba uğrayacaktır. Bunu engellemek adına başvuru sahipleri danışmanlarımızla irtibata geçebilirler.

CSS & Co Legal Services, 2006 senesinden bu yana İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1469 defa görüntülendi

Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) Sıkça Sorulan Soruları