image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

Doktor ve diş hekimleri İngiltere’de klinik gözlemci olmak üzere İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusu yaptıklarında her ziyaretçi kategorisinde olduğu üzere İngilizce dil şartı aranmaz.

İngiltere vizesi başvurularında İngiltere’ye hangi maksatla gidileceği ve ne kadar süre kalınacağı gibi hususların başvuru dosyasında belgelenebilmesi gerekir. Bu belgeler, İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerince her vize türü için ayrı ayrı belirlenmiştir. Bu belgeler başvuru yapılacak olan vizenin taşıdığı şartlara göre değişkenlik gösterir. Dolayısıyla Birleşik Krallık’a klinik gözlem yapmak amacıyla gidecek olan doktorlar ve diş hekimlerinin de taşıması gereken bazı şartlar vardır ve bu şartları taşıdıklarını başvuru dosyalarında göstermeleri gerekir.

Birleşik Krallık’ta klinik gözlem yapmak üzere gidecek olan doktor ve diş hekimlerinin sağlaması gereken şartlarda İngilizce dil şartı aranmamaktadır. Çünkü pek çok vize türünde aranmakta olan dil bilme şartı ziyaret kapsamlı başvurularda aranmamaktadır. Bu İngiltere İş Ziyareti Vizesi başvurusunda hangi şartların arandığına dair detaylı bilgiyi CSS Legal ile iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services, 2006 yılından beri İngiltere vizesi danışmanlığı yapan ve Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile Türkiye ve İngiltere’de başvuru sahiplerine hizmet sunmakta olan bir danışmanlık şirketidir. İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek İngiltere göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1563 defa görüntülendi

Klinik Gözlemci Doktor ve Diş Hekimleri İçin İngiltere İş Ziyareti Vizesi (Clinical Attachment) Sıkça Sorulan Soruları