image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi ile İngiltere’de bulunan kişinin çalışma hakkı bulunmamaktadır.

İngiltere ziyaretçi/turist vizesi kategorilerinden biri olan İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi ile başvuru sahiplerine İngiltere’de çalışma hakkı tanınmamıştır. Bu nedenle bu İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türü ile İngiltere’de çalışan ve kazanç elde eden kişiler yasadışı olarak çalışmış olacaklardır. İngiltere’de çalışmak ve gelir elde etmek isteyen kişilerin İngiltere iş/çalışma vizesi türlerinden birine ya da çalışma iznini içeren başka bir vize türüne başvuru yapması gerekir. İngiltere’ye çalışmak üzere giden başvuru sahipleri web sitemizin ilgili bölümlerini okuyarak bilgi edinebilecektir. Örneğin; Tier 1 İngiltere Yatırımcı Vizesi veya Ankara Antlaşması Vizesi daha doğru bir tercih olabilir. İlgili sayfalarımızı inceledikten sonra daha detaylı bilgi almak isteyen kişiler ise CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler.

İngiltere vizesi başvurularının oldukça zor olumlu sonuç alınabilen vize başvurularından birisi olduğu herkesçe bilinmektedir. Ayrıca ziyaret kapsamlı bu vize türüne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki vize başvuru prosedürleri oldukça karmaşıktır. Buna ek olarak başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını CSS & Co Legal Services danışmanları ile gerçekleştirerek vize alma ihtimalinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek alabilecektir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1588 defa görüntülendi

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları