image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesine Kimler Başvuru Yapabilir?

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi’ne İngiltere’de iş kurmak, devralmak veya ortak olmak amacıyla ziyaret gerçekleştirmek isteyen yatırımcılar başvuru yapabilirler.

Her İngiltere vizesi türüne başvuru yapabilmek için başvuru sahiplerinin türe uygun bir gidiş amacına ve niteliklere sahip olması gerekir. Bu bağlamda İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapacak olan kişilerin gidiş amacının İngiltere’de iş kurmak, devralmak veya ortak olmak amacıyla ziyaret gerçekleştirmek olması gerekir. Bu ziyaret kapsamlı vize bu amaçlardan birine sahip olan yatırımcılar veya Birleşik Krallık hükümet destekli yatırımcılara verilen bir vizedir.

Gidiş amacının bu vize türüne uyup uymadığı ve başvuru yapması gereken vize türünün bu olup olmadığı ile ilgili detaylı bilgi almak ve başvurusunu gerçekleştirmek isteyen yatırımcılar CSS Legal uzmanları ile iletişime geçebilirler. Bu sayede çok fazla bulunan vize türlerinden kendilerine en uygun olanına hatasız bir şekilde başvuru yapabilecek ve olumlu sonuç alınmasını sağlayacaklardır.

İngiltere vizesi başvurularının oldukça karmaşık yapıdaki başvurulardan birisi olduğu gerçeği herkesçe bilinmektedir. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek için vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Danışmanlık almak genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de eğer vize reddine itiraz gerekçeleriniz başvuruyu inceleyecek olan vize memurunca haklı, ikna edici ve inandırıcı görülürse sonucun olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1515 defa görüntülendi

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları