image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi başvurusu için yatırımcı ziyaretçilerin sağlaması gereken İngilizce dil şartı bulunmamaktadır.

İngiltere vizesi başvurularında başvuran kişinin gidiş amacının ve taşıdığı şartların başvuru yaptığı vizeye uygun olduğunu gösterebilmesi gerekir. Bu bağlamda başvuru sahibinin İngiltere vize ve göçmenlik yönetmeliklerinde her vize türü için belirlenmiş olan bazı şartları sağlıyor olması ve bunu belgeleyebilmesi gerekir.

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi başvurularında her vize başvurusunda olduğu üzere sağlanması gereken bazı şartlar bulunur. Bu şartların içerisinde başvuru sahibi yatırımcı ziyaretçilerin sağlaması gereken İngilizce dil şartı bulunmamaktadır.

İngiltere’ye seyahat etmek üzere vize başvurusu yapacak olan kişiler hangi vize türü için hangi İngilizce sınav sonucunun başvuru dosyasında sunulması gerektiğine dair detaylı bilgi için web sitemizin İngiltere Vizesi ve Diğer Başvurular için Dil Sınavları bölümünü inceleyebilirler. Ayrıca başvurusunu firmamızla yapan kişilere uzmanlarımız başvurularla ilgili tüm konularda olduğu üzere başvuru yapılan vize türü için sağlanması gereken İngilizce dil şartı hakkında da bilgi verecektir.

İngiltere’ye gitmek üzere yapılan vize başvurularının oldukça karmaşık yapıdaki vize başvurularından biri olduğu gerçeği herkesçe bilinen bir husustur. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebildiği için bu başvurularda olumlu sonuç alabilmek adına vize danışmanlığı almak çok önem taşır. Bu bağlamda firmamız CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alarak vize başvurusu yapmak genellikle olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç alınması halinde de itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu yapmak yoluyla eğer itiraz nedenleriniz başvuruyu inceleyecek olan vize memurunca haklı, ikna edici ve inandırıcı görülürse sonucun olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1691 defa görüntülendi

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları