image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi başvurularında eş ve çocukların bağımlılar olarak vize başvurusu yaparak İngiltere’ye gidebilmeleri mümkün değildir.

İngiltere’de yatırım yapmak isteyen ancak öncesinde hazırlık işlemleri, toplantılar vb. durumlar için Birleşik Krallık’a kısa süreli olarak gidecek olan başvuru sahiplerinin başvuru yapabildiği İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi başvuru sahiplerinin eş ve çocukları bağımlılar olarak İngiltere’ye gidemezler. Eş ve çocuklar da yatırımcı ziyaretçi ile birlikte İngiltere’ye gitmek istiyorlarsa ayrı olarak ziyaretçi vizesi kategorilerine başvuru yapmaları gerekir. Eş ve 18 yaşın üstündeki çocukların İngiltere Genel Ziyaretçi Vizesi, 18 yaşından küçük çocukların ise İngiltere Çocuk Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapmaları gerekir. Ancak bu vize türleri her başvuru sahibi için geçerli olamayabileceğinden dolayı CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek başvuru sahiplerinin hangi vize türüne başvuracağını kesinleştirmeleri hatasız bir başvuru yapabilmek için yararlı olacaktır.

İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları, tüm İngiltere vizesi başvurularında olduğu üzere karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Eksiksiz bir başvuru dosyası hazırlamak ve dolayısıyla vize reddi almamak için bu başvurularda CSS Legal uzmanlarından vize danışmanlığı almak oldukça faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS Legal ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1427 defa görüntülendi

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları