image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi başvurularında bu vizeye başvuru yapılacağının doğru tespiti ve doğru başvuru formunun doldurulması olumlu sonuç alabilmek için oldukça önemlidir.

İngiltere’de yatırımcı ziyaretçi olarak bulunmak üzere İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi alacak olan başvuru sahiplerinin öncelikle bu vizeye başvuru yapmaları gerektiğinden emin olmaları gerekir. Doğru vize türü belirlendikten sonra başvuru için gerekli olan belgelerin toplanması, bunların tercümelerinin yapılması, ödemelerinin yapılması ve başvuru formunun eksiksiz ve hatasız bir şekilde doldurulması gerekir. Doğru vize türünü belirlemede, belgeleri belirlemede,  oldukça detaylı başvuru formunu doldurmada ve diğer vize işlemlerini gerçekleştirmede problem yaşayan kişilerin CSS Legal uzmanları ile iletişime geçmeleri yararlı olacaktır. Çünkü başvuruları değerlendiren İngiltere Konsolosluğu vize memurları yanlış vize türüne başvuru yapmak, formu hatalı veya eksik doldurmak gibi nedenlerle de vize reddi kararı alabilmektedir.

Başvuru yapılacak olan vize türünü belirlemek ve bu işlemlerini gerçekleştirmek hususlarında sorun yaşayan başvuru sahipleri CSS Legal uzmanları ile iletişime geçerek danışmanlık alabilirler. CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alarak İngiltere vizesi başvurusu yapmak, genellikle başvuru sahiplerinin olumlu sonuç alınmasını sağlayacağı gibi olumsuz bir sonuç ile karşılaşılması halinde de eğer vize reddine itiraz nedenleriniz vize memurunca haklı, ikna edici ve inandırıcı görülürse itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu yapılması suretiyle sonucun olumluya çevrilebilmesi için faydalı olacaktır.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1635 defa görüntülendi

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları