image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi Başvurusunda Alınan Biyometrik Bilgiler Nelerdir?

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi başvurularında başvuru sahipleri geçerli bir başvuru yapmak istiyorlarsa mutlaka İngiltere Vize Başvuru Merkezindeki randevuları esnasında önceden danışmanlarımızca verilen belge listesine göre belgelerin toplanmış, tercümelerin yapılmış, formların doldurulmuş ve harçların ödenmiş olması sonrasında başvuru dosyaları ile birlikte biyometrik bilgilerini de vermelidir. 

İngiltere vize ve göçmenlik yönetmelikleri gereğince tüm İngiltere vizesi başvurularında başvuru dosyası ile birlikte biyometrik bilgilerin de verilmesi şarttır. Başvuru sahiplerinin geçerli bir başvuru yapabilmek için mutlaka vermesi gereken bu bilgiler başvuruyu yapan kişinin parmak izleri ile yüzünün fotoğrafından oluşmaktadır. Bu bilgileri yalnızca başvuru sahibi İngiltere Vize Başvuru Merkezinde kendi randevusuna katılarak verebilmektedir. Bu nedenle de İngiltere’ye gitmek üzere yapılan vize başvuruları sadece bizzat başvuru sahibi tarafından yapılabilmektedir.

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi başvurusu yapmak isteyen yatırımcı ziyaretçiler de yukarıda bahsedilen prosedüre uymalı ve bizzat başvuru merkezindeki vize randevularına katılarak önceden mümkün mertebe eksiksiz şekilde hazırlanmış olan dosyalarını ve biyometrik bilgilerini vermelidir.

İngiltere vizesi başvurularının oldukça zor olumlu sonuç alınabilen vize başvurularından biri olduğu herkesçe bilinen bir gerçektir. Ayrıca bu ziyaret kapsamlı bu vize türüne başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki bu başvurular oldukça karmaşıktır. Buna ek olarak başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru sahipleri daha en başından başvurularını CSS & Co Legal Services danışmanları ile gerçekleştirerek vize alma ihtimallerinin daha yüksek olmasını sağlamak üzere profesyonel destek alabilir ve pek çok zarardan kendilerini koruyabilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (İdari İtiraz, İtiraz Davası, İtiraz Kapsamlı Yeniden Değerlendirilme Başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1551 defa görüntülendi

İngiltere Yatırımcı Turist/Ziyaretçi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları