image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere PLAB Testi Vizesi Başvuru/Vize Ücreti Ne Kadardır?

İngiltere PLAB Testi Vizesi ücretleri, diğer İngiltere vizesi türlerinin ücretlerinde de olduğu üzere her yıl 5 Nisan’da mali yılın değişmesiyle birlikte değişir.

Her ülkede bir mali yılın bitmesi ve yenisinin başlamasıyla birlikte vergi, harç gibi ücretlerde değişiklikler yapılır. Bu ücretlere elbette ki vize harçları da dâhildir. Bu nedenle İngiltere vizesi harçları da İngiltere’de her yıl 5 Nisan’da mali yılın değişmesi sonucu değişir. Bu tarihlerde ya da seyahatlerinden önce vize başvurusu yapacak olan kişiler güncel fiyatlar hakkında bilgi almak istiyorlarsa uzmanlarımızla iletişime geçebilirler. Bunun yanında kura bağlı olarak da fiyatlar sürekli güncellenmektedir. Bu değişmeler resmi değişmeler olmamakla birlikte fiyatlarla ilgili bilgi almak üzere CSS Legal danışmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz. 

Vize ücretleri ile ilgili olarak mutlaka bilinmesi gereken bir diğer husus, İngiltere vizesi başvurusu için alınan ücretin başvurunun sonucu olumsuz olduğunda iadesinin olmadığıdır. Bunun nedeni, vize harcının vize işlemleri için alınması ve sonuç olumsuz olsa da tüm işlemlerin gerçekleşmiş olmasıdır. Bu nedenle vize reddi alındığında başvuru sahipleri hem maddi kayba uğramaktadır hem de bir sonraki başvuruları için olumsuz bir geçmiş oluşturmaktadır. Maddi kayba uğramamak ve bir sonraki başvurunuzu da tehlikeye sokmamak için iyi hazırlanmış bir başvuru dosyası ile başvuru yapılması çok önem taşır.

İngiltere PLAB Testi Vizesi başvuruları, tüm vize başvurularında olduğu üzere karmaşık yapıdaki başvurulardır. Bu başvurularda hata yapmamak için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu tip bir durumla karşı karşıya kalmak istemeyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla başvurunuzu yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1755 defa görüntülendi

İngiltere PLAB Testi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları