image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere PLAB Testi Vizesi ile İngiltere’de Çalışma Hakkı Var Mıdır?

İngiltere PLAB Testi Vizesi ile başvuru sahiplerinin diğer pek çok İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türünde de olduğu üzere İngiltere’de ücretli olarak herhangi bir işte çalışma hakkı bulunmamaktadır.

İngiltere PLAB Testi Vizesi’nde çoğu İngiltere turist/ziyaretçi vizesi türünde olduğu üzere başvuru sahibinin Birleşik Krallık’ta çalışma hakkı bulunmaz. Bu nedenle bu vize ile Birleşik Krallık’a gidecek olan doktorlar herhangi bir ücret ödenen işte çalışamazlar. Yani bu vize ile yalnızca PLAB testine katılabilmek mümkündür.

İngiltere’de ücretli olarak çalışmak isteyen kişilerin İngiltere Tier-2 Çalışma Vizesi ya da İngiltere Tier-5 Geçici Çalışma Vizesi kategorilerinden birisine başvurmaları gerekmektedir. İngiltere’de ücretli olarak çalışmak isteyen kişiler hangi vizelere başvuru yapabileceği ve bu vizelerin şartlarını nasıl sağlayabilecekleri ile ilgili olarak detaylı bilgi almak üzere danışmanlarımızla iletişime geçebilirler.

PLAB Testine girmek üzere yapılan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurular olup başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu nedenle başvuru dosyasının titizlikle hazırlanması, tercümelerinin yapılması, başvuru formunun olabilecek en eksiksiz şekilde doldurulması gerekir. Bu işlemlerde oluşabilecek hata veya eksiklik riskini en aza indirmek için profesyonel destek almak üzere CSS & Co Legal Services danışmanları ile irtibata geçebilirsiniz.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1785 defa görüntülendi

İngiltere PLAB Testi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları