image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere PLAB Testi Vizesi’ne Kimler Başvuru Yapabilir?

İngiltere PLAB Testi Vizesi’ne Birleşik Krallık’a Profesyonel ve Dilbilimi Değerlendirme Kurulu Testi anlamına gelen PLAB testine katılmak üzere gidecek olan doktorlar başvuru yapabilmektedir.

PLAB Testine katılmak üzere İngiltere’ye gidecek olan doktorlar bazı şartları sağladıkları takdirde İngiltere PLAB Testi Vizesi’ne başvuru yapabilmektedir. PLAB Testine katılacak olan doktorlar diğer ziyaretçi vizesi kategorilerinde olduğu gibi bu vizenin şartlarının yanında İngiltere turist/ziyaretçi vizesinin genel şartlarını da sağlıyor olmalıdır.

Bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesine başvuracak olan kişinin tıp fakültesi mezunu olması şarttır. Tıp fakültesinden mezun olunduğunu gösteren belgenin mutlaka başvuru dosyasında yer alması gerekir. Bunun yanında PLAB Testini alabilecek yeterlilikte olduğunu ispat eden ve sınav kaydının yapıldığını, sınav gün ve yeri bilgilerini içeren bir sınav giriş belgesine sahip olunduğunu gösteren belgeler ise firmamızla işlemlerinizi başlatmanızdan sonra sizlere sağlanacak olan belge listesinde yer alan belgelere ek olarak sağlanacak olan ve bu vize türüne özgü belgelerdir.

PLAB Testine katılmak üzere başvuru yapılacak olan İngiltere vizesi başvuruları, karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bu karmaşık başvuruda hata yapmamak adına profesyonel destek almak oldukça yararlı olacaktır. Profesyonel danışmanlık hizmeti ve başvurular hakkında detaylı bilgi almak için CSS Legal uzmanlarıyla iletişime geçebilirsiniz.

CSS & Co Legal Services uzmanları, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanları olup başvuru sahiplerine Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile danışmanlık hizmeti sağlamaktadır. 2006 yılından bu yana hizmet sunmaya devam eden CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 2123 defa görüntülendi

İngiltere PLAB Testi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları