image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere PLAB Testi Vizesi Süresi Ne Kadardır?

İngiltere PLAB Testi Vizesi, konsolosluk tarafından 6 ay verilebilen bir İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere PLAB Testi Vizesi, başvuru sahiplerine Birleşik Krallık’ta en fazla 6 ay kalma izni veren bir vize türüdür. Ancak başvuru sahibi bu vizeyi aldıktan sonra en fazla başvuru formunda yazan süre ile İngiltere’de kalabilmektedir. Yani başvuru sahibi vizeyi 6 aylık almasına karşın 6 aydan kısa kalabilmekte ve PLAB Testine girdikten sonra ülkeden çıkış yapması gerekmektedir. Ayrıca bu vizeye başvuru yapacak kişiler bilmelidir ki; bu 6 aylık süre İngiltere’de uzatılamamaktadır.

Doktorların PLAB Testine katılabilmeleri için verilen bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesinin başvuruları, oldukça karmaşık yapıda olan başvurulardır. Bunun yanında başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir.  Bu nedenle titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalı yapılamıyorsa da profesyonel destek alınmalıdır.

İngiltere’ye herhangi bir amaçla gitmek üzere vize başvurusu yapacak olan başvuru sahipleri profesyonel destek almak için İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler. İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapmak ve başvurularla ilgili detaylı bilgi almak için Londra, Ankara ve İstanbul ofislerimizle İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1862 defa görüntülendi

İngiltere PLAB Testi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları