image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere PLAB Testi Vizesi ile Bağımlılar (eş ve çocuklar) İngiltere’ye Gelebilir Mi?

İngiltere PLAB Testi Vizesi, bağımlıların yani eş ve çocukların başvuru sahibinin bağımlısı olarak başvuru yapma hakkının olmadığı bir İngiltere vizesi türüdür.

İngiltere PLAB Testi Vizesi ile İngiltere’ye PLAB Testine girebilmek üzere gidecek olan doktorların eşi ve çocukları bağımlı olarak vize başvurusu yapamazlar. Yani eş ve çocukların diğer pek çok İngiltere ziyaretçi/turist vizesi türünde de olduğu gibi ayrı başvuru yapması gerekiyor.

Herhangi bir vize türü ile Birleşik Krallık’a gidecek olan başvuru sahipleri eş ve çocuklarını Birleşik Krallık’a bağımlı statüsünde götürüp götüremeyeceğini tam olarak bilmemeleri ve belirleyememeleri durumunda danışmanlarımızla iletişime geçerek bu konu hakkında detaylı bilgi alabilir ve bu sayede hata olması ihtimalinin minimum olduğu bir başvuru yapabilirler.

PLAB Testine girmek amacıyla yapılacak olan İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvurularından olumsuz sonuç almamak için titizlikle hazırlanacak olan bir başvuru dosyası ile başvuru yapılmalıdır. Çünkü başvuruları değerlendiren vize memurları en ufak bir hatada veya eksiklikte vize reddi verebilmektedir. Bu tip bir sonuç almak istemeyen kişiler firmamızın İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanı olan danışmanlarıyla iletişime geçerek bu riski en aza indirebilecekleri bir başvuru gerçekleştirebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvuruları) başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçerek başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. 2006 yılından bu yana başvuru sahiplerine destek sağlayan CSS & Co Legal Services’in Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1531 defa görüntülendi

İngiltere PLAB Testi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları