image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere PLAB Testi Vizesi Başvuru Formu Nasıl Seçilir?

İngiltere PLAB Testi Vizesi için doğru başvuru formunu belirleyebilmek, sayıca çok fazla İngiltere vizesi türü olması ve bunun karışıklığa yol açması nedeniyle oldukça zordur.

Türkiye’den yalnızca belge listesindeki belgeler hazırlanıp, tercümeler yapılıp, ilgili formlar doldurulup, gerekli harçlar ödendikten sonra İngiltere Vize Başvuru Merkezi’ne yapılabilen İngiltere PLAB Testi Vizesi başvurusunda diğer vize türleri arasından buna başvuru yapılacağının belirlenmesi ve dolayısıyla doğru başvuru formunun seçilmesi çok önem arz eder. Seyahatin amacına ve İngiltere’de kalış süresine göre doğru İngiltere vizesi türünü belirledikten sonra ise doğru formu seçmek ve bu formu eksiksiz doldurmak çok önem taşır. Çünkü İngiltere Konsolosluğu vize memurları yanlış form doldurulduğu gerekçesi ile vize reddi verebilmektedir. Vize reddi almak ise hem olumsuz bir geçmiş oluşturması bakımından bir sonraki vize başvurusunda sıkıntı yaratabileceği gibi vize harcı iade edilmediği için maddi kayba da yol açacaktır. Bu nedenle danışmanlık almak mümkün olan en hatasız başvurunun yapılmasını sağlayacağı gibi başvuru sahiplerinin pek çok zararla karşılaşmasını da engelleyecektir.

İngiltere PLAB Testi Vizesi başvuruları karmaşık yapıda olan başvurular olup danışmanlık alarak başvurusunu gerçekleştirmek isteyen kişiler, İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS & Co Legal Services ile irtibata geçebilirler. Firmamızla iletişime geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukukunda uzmanlaşmış olan danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1645 defa görüntülendi

İngiltere PLAB Testi Vizesi Sıkça Sorulan Soruları