image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi Ne Kadar Zamanda Sonuçlanır?

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi, diğer tüm İngiltere ziyaretçi/ turist vizesi türleri gibi belgeler toplanıp, tercümeler yapılıp, form doldurulup, randevu alındıktan sonra başvuru yapılmasını izleyen 3 hafta (15 iş günü) içerisinde açıklanmaktadır.

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi, normal şartlarda belgelerin toplanması, tercümelerinin yaptırılması, başvuru formunun doldurulması gibi işlemlerin ardından İngiltere Vize Başvuru Merkezine başvuru yapılmasını takip eden 3 hafta (15 iş günü) içerisinde açıklanır. Tüm Türkiye’den İngiltere Vize Başvuru Merkezine yapılan başvurular, İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğu vize memurları tarafından incelenir. Başkonsolosluk, İngiltere ziyaretçi/turist vizesi başvurularının sonuçlarını normalde 15 iş günü içerisinde açıklamasına karşın konsolosluğun yoğunluğuna göre biraz daha geç ya da erken açıklayabilmektedir.

Birleşik Krallık’a yapacağı seyahate az bir zaman kalmış ve acil/hızlandırılmış başvuru yapması gereken başvuru sahipleri ise konsolosluğun sunduğu bazı hizmetlerden yaralanabilir. Ayrıca Dışişleri Bakanlığından alınan nota ile de hızlandırılmış/acil başvuru yapabilirler. Konsolosluğun sunduğu hizmetler; Öncelikli Servis ve Ekstra Öncelikli Servis’tir. 5 iş günü içerisinde sonuç almak isteniyorsa Öncelikli Servis, 24 saat içerisinde sonuç almak isteniyorsa da Ekstra Öncelikli Servis ek bir ücret ödenerek satın alınabilir. Dışişleri Bakanlığından alınan nota bu servisler kadar garantili bir yol olmasa da bugüne kadar pek çok başvuru sahibinin Öncelikli Servis gibi 5 gün içerisinde sonuç almasını sağlamıştır.

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi başvurusundan en kısa zamanda olumlu sonuç almak isteyen başvuru sahipleri CSS & Co Legal Services ile iletişime geçerek kendi durumlarına göre en uygun olacak seçenekleri öğrenebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz (idari itiraz, itiraz davası, itiraz kapsamlı yeniden değerlendirilme başvurusu) başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile irtibata geçerek İngiltere göçmenlik hukukunda uzmanlaşmış danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilirsiniz. Londra, Ankara ve İstanbul ofisleri bulunan ve 2006’dan itibaren danışmanlık sağlayan CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1353 defa görüntülendi

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi (Permitted Paid Engagement Visa) Sıkça Sorulan Soruları