image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi Süresi Ne Kadardır?

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi, konsolosluk tarafından en fazla 1 aylık süre ile Birleşik Krallık’ta kalınmasına olanak tanımaktadır.

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi, 1 ay ve daha kısa süre ile Birleşik Krallık’ta ziyaret ve çalışma izni sağlamaktadır. Türkiye’den yapılan başvuruları değerlendiren konsolosluk birimi olarak İstanbul’daki İngiltere Başkonsolosluğu en fazla 1 aylık bir süre ile iş ziyareti amacıyla bu İngiltere turist/ziyaretçi vizesini verir.

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi başvuruları, oldukça karmaşık yapıda olan ve dikkatli hazırlık gerektiren başvurulardır. Bu nedenle İngiltere göçmenlik hukuku alanında uzmanlaşmış danışmanlardan destek almak başvuru sahiplerinin yararına olacaktır. Danışmanlık alarak olumlu sonuç alma ihtimalini en yüksek seviyeye çekmek isteyen başvuru sahipleri CSS Legal ile irtibata geçebilirler.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış firmamız ile irtibata geçerek danışmanlarımızla birlikte başvurunuzu gerçekleştirebileceğiniz gibi vize ve göçmenlikle alakalı her konuda detaylı bilgi de alabilirsiniz. CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı aracılığıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1321 defa görüntülendi

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi (Permitted Paid Engagement Visa) Sıkça Sorulan Soruları