image so
image sa
Türkiye  :  0090 (0) 850 455 5505
İngiltere  :  0044 (0) 208 882 8175

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi Başvurusunda İngilizce Dil Şartı Var Mıdır?

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi başvurularında aranan şartlar içerisinde belirli bir düzeyde İngilizce dil şartı yoktur.

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi, kişi İngiltere’de 1 ay veya 1 aydan kısa süreli olarak işi ile ilgili bir ziyaret yapılabilsin diye verilmekte olan bir İngiltere ziyaretçi/turist vizesidir. Bu vize ile ücret alarak çalışılabilmektedir.

Bu İngiltere vizesi türünde Tier-2 İngiltere Genel Çalışma Vizesi veya Tier-5 İngiltere Geçici Çalışma Vizesi türlerinde olduğu gibi İngilizce dil şartının sağlanıp sağlanmadığı önem arz etmez. Bu bağlamda İngiltere öğrenci vizesi, İngiltere iş/çalışma vizesi ve İngiltere yerleşim/evlilik vizesi kategorilerinde yer alan çoğu vize türünde sağlanması gereken İngilizce dil şartının İngiltere turist/ziyaretçi vizesi alt türleri için aranmadığını söyleyebiliriz.

İş ziyareti amacıyla İngiltere turist/ziyaretçi vizesi başvuruları karmaşık yapıda olup dikkatli bir şekilde işlemlerin yapılması gerekmektedir. Başvuru belgelerinin toplanması, bu belgelerin tercümesinin yapılması, başvuru formunun doldurulması, başvuru merkezinden randevunun alınması vb. aşamalardan herhangi biri atlanmamalı veya birisinde hata, eksiklik vb. olmamalıdır. Bunların en iyi şekilde yapılması için CSS & Co Legal Services’ten danışmanlık alınabilir.

İngiltere vizesi, İngiltere Ankara Anlaşması Vizesi ve İngiltere Vizesi Retlerine İtiraz başvurularında uzmanlaşmış CSS Legal ile iletişime geçerek İngiltere vize ve göçmenlik hukuku uzmanlarımızla birlikte başvurunuzu yapabilir ve vize ile göçmenlikle ilgili her konuda detaylı bilgi alabilirsiniz. Alanında lider konumunu yıllardır sürdüren CSS & Co Legal Services ile İngiltere Vizesi Danışmanlık Hattı vasıtasıyla iletişime geçebilirsiniz.

Bu sayfa 1453 defa görüntülendi

İngiltere Kazanç Elde Edilebilen İş Ziyareti Vizesi (Permitted Paid Engagement Visa) Sıkça Sorulan Soruları